Studentkontaktene

Dette er Petroils faggruppe som jobber med å forbedre studietilbudet. Dersom du har noe du vil ta opp om undervisningen eller studiene ellers kan du ta kontakt med studiekontakten for ditt trinn, eller fagansvarlig Neira Oruc. Dersom du har tilbakemeldinger om et emne, kan du benytte deg av våre digitale evalueringer. Disse evalueringene vil hjelpe fagansvarlig og hans representanter å gå i samtaler med eksempelvis foreleser. Vi er her for å forbedre undervisningskvaliteten og deres hverdag på UiS! **Ved å trykke her finner du våre tilbakemeldingsskjemaer**

 Fagansvarlig

Neira Oruc

Email: Fagansvarlig@petroil.no

 Phone: +47 940 54 359

Studentkontaktene

1.år Petroleumsteknologi

   Petter Havnen

Email: Pehavnen@gmail.com
Phone: +47 483 53 862

2.år Petroleumsteknologi

Mikela Albriktsen

Email: m.albriktsen@stud.uis.no

Phone: +47 414 40 318

  3.år Petroleumsteknologi

 Neira Oruc

Email: neira.oruc@outlook.com

Phone: +47 940 54 359

Master 

Well Engineering 

Islam Shaipov

14518768_10209722824842800_663361659_n

Email: I.shaipov@hotmail.com

Phone: +47 480 70 462

 Master

Reservoir 

Amalie Harestad

Email: Amalie.harestad@hotmail.com

Phone: +47 993 05 064

Master

Natural Gas

Julie Tanum

Email: julietanum@hotmail.com

Phone: +47 948 14 415

 

 Master 

Geo Science

We need one student contact!

Send an email to  Fagansvarlig@petroil.no

Vi kan kontaktes personlig eller via facebook. Contact us via email, phone or facebook.